Європейські депутати вдягнули вишиванки на знак підтримки України

0
430

Євродепутат від Португалії Жузе Інасіу Фаріа (José Inácio Faria) вдягнув вишивану сорочку на знак підтримки України у рамках всесвітньої акції “День вишиванки – день солідарності з Україною”.

Про це повідомляєтся на сторінці ініціатора акції, ГО «Всесвітній день вишиванки», у Facebook – пише УКРІНФОРМ

«Привіт, мене звати Жузе Інасіу Фаріа. Я – португалець, євродепутат. Підтримую Україну в усіх моментах її сучасної історії. Я одягнув цю вишиванку тому, що вірю в Україну та вірю в територіальну цілісність України. Мені подобаються українські традиції та культура. Я – українець», – сказав євродептутат.

День вишиванки – День солідарності з Україною (Португалія)

#день_вишиванки_день_солідарності Євродепутат від Португалії José Inácio Faria одягнув вишиванку на знак підтримки України."День вишиванки – день солідарності з Україною" – всесвітня акція, яку цього року започатковує ГО "Всесвітній день вишиванки" спільно з українськими посольствами та об'єднаннями українців закордоном.Відомі та впливові іноземці одягають українські вишиті сорочки як вияв солідарності з Україною. Наша спільна мета та завдання:- підтримка рівня світової уваги до потреби спільного протистояння російській агреcії, – пропагуваня української культуру закордоном,- підвищення позитивного іміджу України у світі,- привернення уваги українців до того, наскільки високо світова спільнота оцінює наші історичні надбання.Дякуємо за співпрацю Embaixada da Ucrânia em Portugal/Посольство України в Португалії та Фолк Мода#день_вишиванки_день_солідарності

Gepostet von Всесвітній день вишиванки am Donnerstag, 18. April 2019

Вишивану сорочку вдягнув також депутат німецького Бундестагу Омід Нуріпур.

«Я вдягнув сьогодні вишиванку з трьох причин. По-перше, аби тим самим визнати, що Україна є самостійною державою з видатною власною чудовою історією і високою культурою. По-друге, аби висловити солідарність країні, яка сьогодні перебуває під тиском і після Революції Гідності була втягнена в російську агресію, але, тим не менш, досягла значного прогресу за останні п’ять років, здійснила чимало реформ, серед іншого, завдяки активному громадянському суспільству, яке просуває країну вперед попри існуючі труднощі. По-третє, тому що вона просто красива. Тому що це – чудовий предмет одягу, який я із задоволенням ношу», – розповів депутат.

День вишиванки – День солідарності з Україною (Німеччина)

#день_вишиванки_день_солідарностіДепутат німецького Бундестагу Omid Nouripour одягнув вишиванку на знак підтримки України. "День вишиванки – день солідарності з Україною" – всесвітня акція, яку цього року започатковує ГО "Всесвітній день вишиванки" спільно з українськими посольствами та об'єднаннями українців закордоном. Відомі та впливові іноземці одягають українські вишиті сорочки як вияв солідарності з Україною. Наша спільна мета та завдання:- підтримка рівня світової уваги до потреби спільного протистояння російській агреcії, – пропагуваня української культуру закордоном,- підвищення позитивного іміджу України у світі,- привернення уваги українців до того, наскільки високо світова спільнота оцінює наші історичні надбання. Дякуємо за співпрацю Ukrainische Botschaft in Berlin#день_вишиванки_день_солідарності

Gepostet von Всесвітній день вишиванки am Donnerstag, 18. April 2019

Зазначається, що “День вишиванки – день солідарності з Україною” – всесвітня акція, яку цього року започатковує ГО “Всесвітній день вишиванки” спільно з українськими посольствами та об’єднаннями українців закордоном.

У рамках акції відомі та впливові іноземці одягають українські вишиті сорочки як вияв солідарності з Україною.

«Наша спільна мета та завдання: підтримка рівня світової уваги до потреби спільного протистояння російській агреcії, пропагуваня української культуру закордоном, підвищення позитивного іміджу України у світі, привернення уваги українців до того, наскільки високо світова спільнота оцінює наші історичні надбання», – йдется у дописі.