Священик УГКЦ зняв кліп на пісню «Плакала» про аварійну дорогу на Львівщині

Фото скріншот з відео

За словами мешканців, чиновники не реагують на прохання відремонтувати дорогу.

На Старосамбірщині з ініціативи місцевого священика мешканці зняли кліп про аварійний стан дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки, щоб привернути увагу влади до необхідності її капітального ремонту. Мешканці записали кавер на популярну пісню «Плакала» українського гурту Kazka, про це повідомляє zaxid.net.

Ідея зняти відео про аварійну дорогу, якою користуються мешканці 11 сіл, належить священику УГКЦ отцю Роману, який служить у трьох місцевих селах (Мшанець, Галівка, Плоске).

Казка на дорозі..!Допоможіть – підпишіть петиції про капітальний ремонт дороги Мшанець-Стрілки!!!https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/2156https://e-dem.in.ua/lviv-or/Petition/View/123Кліп знятий на дорозі Мшанець-Стрілки С141704 (Старосамбірський р-н, Львівська обл.)Цією дорогою користуються 11 сіл. З року в рік ситуація стабільно жахлива. Діяльність автодору тут обмежується тим, що коли-не-коли засипають більші ями шутром з річки. Про кювети і те, що туди може стікати вода з дороги, вони не чули.Для того, щоб підписати петиції, потрібно зареєструватися на сайті петиції через свою електронну пошту і проголосувати.Як це зробити – дивіться тут: https://www.youtube.com/watch?v=-7lb5RctsVk.Ми зареєстрували 2 петиції: на Кабмін і Львівську облраду.Щоб петицію розглянув Кабінет Міністрів, потрібно 25 тис. підписів.Щоб розглянула Львівська облрада, потрібно 1 тис. підписів.Volodymyr GroysmanOleg SynyutkaАндрій ЛопушанськийСтаросамбірська районна державна адміністраціяЛьвівська обласна державна адміністраціяПосилання на кліп у ютубі:https://youtu.be/0yXm2idhOZ8

Gepostet von Roman Hrom am Dienstag, 19. März 2019

«Це крик про порятунок цих сіл, бо, на жаль, через відсутність комунікації, відсутність дороги, ті села вимирають», – розповів ZAXID.NET автор ідеї отець Роман.

Текст для відео написала дружина священика Наталія, а головну роль зіграв актор, студент ЛНУ ім. Івана Франка Назар Титар зі Старого Самбора. На відео Назар Титар разом із місцевими дітьми йдуть аварійною дорогою, показуючи ями та вибоїни.

За словами отця Романа, протяжність дороги Мшанець – Стрілки становить 18 км, з яких 15 перебувають у аварійному стані. Він зазначає, що мешканці неодноразово звертались до місцевих та обласних чиновників з проханням її відремонтувати, однак на їхні звернення ніхто не реагує. Тому жителі сіл хочуть публічно заявити про аварійну дорогу.

19 березня мешканці також зареєстрували петицію на сайті Кабміну з вимогою проведення капітального ремонту дороги Мшанець – Стрілки. Зараз схожу петицію також реєструють до Львівської облради.