Працівниця львівського палацу культури отримала догану за цитування Геббельса у Facebook

Працівниця Львівського палацу культури імені Гната Хоткевича отримала догану за цитування на сторінці «Гнат Хоткевич» у Facebook Йозефа Геббельса, міністра освіти і пропаганди Німеччини за часів правління Адольфа Гітлера.

Про це повідомляє Zaxid. net

Сторінка «Гнат Хоткевич» була створена на початку лютого 2019 року і поширює інформацію про діяльність Палацу Хоткевича та культурні події у Львові. Увечері 22 лютого на сторінці опублікували перелік подій у театрах Львова і додали до допису цитату Геббельса «Спокій – батько усіх великих думок».

На сторінці «Гнат Хоткевич» опублікували цитату Геббельса (скріншот Юлія Рудницького)
Скріншот допису одразу поширили у закритій Facebook-групі «Львівська політика», після чого цитату Геббельса із допису видалили. Окрім того, директорка Палацу Гната Хоткевича Оксана Гузь у коментарях під скріншотом повідомлення заявила, що сторінка «Гнат Хоткевич» – не є офіційної сторінкою палацу. Тим не менш, цю сторінку веде працівниця установи. Оксана Гузь пояснила дії своєї працівниці тим, що, вона «не проасоціювала прізвище з постаттю» Геббельса.

«Працівниця, яка веде дану сторінку, отримала догану. Це не є офіційна сторінка Палац Гната Хоткевича, ми не толеруємо подібного і надалі недопустимо повторення цього жахливого випадку», – написала Гузь.
Оксана Гуз уточнила , що догану отримала 21-річна студентка, яка працює Палаі Хоткевича з осені 2018 року та відповідає за промоцію. Водночас вона відмовилась назвати ім’я цієї працівниці.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини