Танцювальна пара зі Стрия стала чемпіоном світу з бальних танців у двох програмах

0
177

9-річні Давид Комарницький та Ангеліна Черковська стали абсолютними чемпіонами світу в європейській та латиноамериканській програмах, пише Zaxid.net.

Стрияни Давид Комарницький та Ангеліна Черковська стали абсолютними чемпіонами світу в європейській та латиноамериканській програмах у категорії «ювенали-1». Про перемогу на своїй сторінці у Facebook написала мама Ангеліни Надія Черковська.

“Тепер Давид і Ангеліна – абсолютні чемпіони світу у двох програмах: європейській та латиноамериканській на чемпіонаті світу у Парижі. Дякуємо всім нашим тренерам, які готували нас до чемпіонату світу за вкладену працю та підтримку! Ми це зробили, здійснили найзаповітнішу мрію! Ура!” – написала Надія Черковська.

Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав юних спортсменів та побажав подальших звершень у спортивних змаганнях.

Також Олег Синютка вручив Давиду Комарницькому і Ангеліні Черковській герб Львівщини.

Чемпіонат Open World Championships-2018 відбувався 6-9 грудня в столиці Франції – Парижі. 8 грудня спортсмени здобули перемогу в латиноамериканській програмі, а 9 грудня стали найкращими у європейській програмі. Давид Комарницький та Ангеліна Черковська стали єдиною парою з України серед усіх категорій, яка отримала такі високі звання. Другу сходинку посіла пара з США, третю –Росія.

Обом спортсменам по 9 років. У парі вони танцюють лише 5 місяців. Діти тренуються у Ірини Марюк у Клубі спортивного бального танцю «Пролісок» (місто Стрий).

До слова, Давид Комарницький та Ангеліна Черковська – титуловані танцюристи. Вони вже отримували звання абсолютних чемпіонів України у 3 програмах (європейській, латиноамериканській та програмі 10 танців). Також пара отримала перемогу одного з найпрестижніших змагань у світі «Dutch Open Championship 2018» у м. Ассен (Нідерланди). А тепер Давид і Ангеліна стали абсолютними чемпіонами світу у двох програмах на чемпіонаті світу у Парижі.