На Львівщині розширять трасу Львів – Тернопіль та збудують нову дорогу

325

Трасу Львів – Тернопіль розширять із 2 до 4 смуг

Служба автомобільних доріг розробляє техніко-економічне обгрунтування (ТЕО) та проектну документацію на реконструкцію дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною Go Highway. Про це йдеться на сайті Укравтодору, пише Твоє місто

Новий автобан Львів – Тернопіль, який стане першою частиною Go Highway, передбачає реконструкцію 57 км наявної дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

У межах цього проекту планують збудувати нову з’єднувальну дорогу між трасами М-06 та М-09. Попередньо нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля села Загірці та вливатиметься у швидкісну трасу Львів – Тернопіль біля Золочева. Протяжність нової дороги становитиме приблизно 20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці. Остаточне рішення щодо нової дороги мають ухвалити після затвердження ТЕО. Весь проект реалізовуватимуть за кредитні кошти.