«Львів. Різдво. Бароко»: у місті оголосили конкурс на найкращу святкову вітрину

У Львові оголосили конкурс на найкраще різдвяне декорування вітрин, вікон та балконів центральної частини міста, пише Львівська газета

Організатори хочуть залучити до участі в конкурсі якомога більше підприємців, аби створити неповторну атмосферу зимових свят для львів’ян та гостей міста.

«Конкурс найкращої декорації вітрин організований спільно з Управлінням культури та адміністрацією Галицького району. Ми заохочуємо усіх власників кав’ярень, магазинів, ресторанів прикрасити свої вітрини, вікна та балкони на різдвяний період у стилі бароко. «Львів. Різдво. Бароко» – це тематика усіх різдвяних подій цього року. Бароко ми вибрали невипадково: цей стиль обіграє творчість відомого скульптора Пінзеля – культової персоналії в історії мистецтва нашого міста», – розповіла заступник директора департаменту розвитку ЛМР Ірина Вікирчак.

Цьогоріч конкурс розпочинається 20 листопада. Триватиме місяць. І 20 грудня оголосять фіналістів та переможця. Однак, у міській раді сподіваються, що власники закладів у центрі міста залишать святкові вітрини на довше.

Цьогорічна вітрина етномайстерні “Коза-Дереза”. 

«Оцінювати вітрини буде конкурсна комісія за такими критеріями, як загальний естетичний вигляд, композиційне рішення, використання якихось інноваційних конструкцій і таке інше», – додає вона.

За відповідність вигляду вітрини бароковій тематиці, закладу присвоюватимуть 2 бали, відповідність іншим критеріям оцінюється одним балом. Щоб взяти участь у конкурсі, потрібно написати заяву на сайті міськради або у ЦНАПі, а також виконати певні умови, зокрема  – додати три фотографії вітрини з різних ракурсів.

Винагородою для переможця конкурсу стане офіційна подяка від міського голови.

Минулого року найкращим визнали декорування вітрини у етномайстерні «Коза-Дереза».

Цьогорічна вітрина етномайстерні “Коза-Дереза”. 

«Для нас це було приємною несподіванкою, оскільки самі ми заяву не подавали: за нас це зробила Міська рада. Це про стимулювало нас готуватися до цього року – зараз ми маємо різдвяну вітрину, яку продумували 6 місяців», – каже адміністраторка етномайстерні Оксана Василина.

Фото   Мар’яна Галькович