61-річна львів’янка встановила рекорд України, пробігши 250 км за два дні

На чемпіонаті України з 48-годинного бігу львів’янка Ольга Стадник посіла перше місце серед жінок віком 60+, пробігши 250 км. Як інформує Львівський обласний центр здоров’я «Спорт для всіх», вона встановила рекорд України у цій категорії, передає ZAXID.NET.

Загалом Львівщину представляли троє спортсменів, 61-річна Ольга Стадник, 69-річна Лариса Лабарткава та 44-річний Олексій Сикал. За 48 годин Ольга Стадник змогла пробігти 250,176 км та отримала золоту медаль, Лариса Лабарткава пробігла 229,037 км, отримавши срібло, а Олексій Сикал подолав 161,786 км.

В командному заліку ветерани спорту Львівської області змогли вибороти «срібло» чемпіонату, поступившись марафонцям з м. Києва. Загалом у змаганнях взяли участь спортсмени із 17 областей України, а також учасники з Білорусі, Чехії, Естонії та Польщі.