Активісти промаркували львівські заклади, що транслюють Чемпіонат світу з футболу у Росії (фото, відео)

Сьогодні, 1 липня, львівські активісти відвідали ряд місцевих барів та ресторанів, які під час російсько-української війни транслюють матчі Чемпіонату світу з футболу, що зараз триває у країні-агресорі.

Про це повідомляє кореспондент Форпосту.

“Пройшлись сьогодні по кількох львівських закладах, що транслюють через антиукраїнський канал “Інтер” матч 1/8 Чемпіонату світу за участі Росії, що відбувається в країні-агресорі. Промаркували ці заклади відповідними наліпками.

фото: Форпост

Сподіваємось, що це стане стимулом для цих та інших закладів, а також для відвідувачів не продавати свою совість та пам’ять про наших загиблих захисників”, – каже активіст “Добровольчого руху ОУН” Антон Петрівський.

“Це наш громадянський протест. Маркування хрунівських закладів це спроба показати, що ми ні їх, ні їх власників не забудемо”, – додає керівник “Економічного бойкотного руху” Олег Радик.

фото: Форпост

Нагадаємо, дев’ять країн бойкотують Чемпіонату світу з футболу. Окрім України, це Велика Британія, Польща, Данія, Ісландія, Австралія та інші. На відкритті не було жодного західного лідера. Поміж глав 17 держав, які таки відвідали церемонію, переважна більшість – з країн СНД.

фото: Форпост

Comments

comments