Львівська поліція затримала 80-річного пенсіонера у футболці з комуністичною символікою

У середу, 9 травня, під час вшанування пам’яті жертв Другої світової війни на Марсове поле прийшов чоловік, що був одягнений у футболку з комуністичною символік

Чоловік, що представився Сергієм Вороніним, був одягнений у червону футболку з написом СССР та комуністичною символікою. На футболку чоловік одягнув білу сорочку. Він пояснив журналістам, що традиційно 9 травня одягає цю футболку, оскільки вважає, що саме ця символіка перемогла. 80-річний чоловік не мав з собою плакатів та не виголошував гасел.

Поліція, що стежила за дотриманням громадського порядку на місці події, затримала чоловіка. Як уточнили ZAXID.NET у прес-службі Нацполіції Львівщини, 80-річний чоловік є мешканцем Львова. Його доставили у Личаківський відділ поліції для з’ясування обставин події.

Нагадаємо, у 2015 році Верховна Рада прийняла закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні і заборону пропаганди їх символіки», яким забороняється використання радянської комуністичної символіки.

Джерело Zaxid.net

Comments

comments