Охорона УДО і номер за 56 тисяч гривень: стало відомо, як Періс Хілтон відпочиває у Львові

0
31

У програмі відпочинку – DJ-сет та перформанс. Знаменита співачка, акторка і модель Періс Хілтон зі своїм нареченим Крісом Зилкой відпочиває у Львові. 

Періс Хілтон і її наречений з українськими коренями Кріс Зілка прилетіли у Львів з США. Відомо, що політ проходив з пересадкою в Стамбулі. В аеропорту Львова їх зустрічала юрба шанувальників з величезним букетом квітів. Періс приділила увагу шанувальникам і з задоволенням фотографувалася з ними.

Пара стала учасниками благодійної вечірки у Львові, а потім у Періс був запланований DJ-сет та перформанс для гостей. “Це була довга подорож, я рада бути тут, я думаю, що прекрасно проведу час. Я буду на вечірці, дам концерт, буде DJ-сет та перформанс для гостей”, – розповіла сама Періс.

“Леді ніколи не обговорюють гроші, тому не скажу, не скажу. Багато речей відбувається у вашій країні, і це важливо для людей. Я приїхала з позитивною енергією, з любов’ю, я допоможу зробити це місце щасливим”, – повідомила Періс. Але незважаючи на те, що вона не побоялася приїхати в Україну, зірка привезла з собою десяток приватних охоронців.

Крім того, її охороняють фахівці державної охорони. Зупинилася пара в одному з 5-зіркових готелів Львова і відомо, що їм надали президентський номер, який коштує 56 тисяч гривень на добу. У номері є кілька кімнат, великий хол і спальня з шикарним ліжком.

Організатори стверджують, що Хілтон невибаглива і в її райдері немає яких-небудь особливих побажань.

Наречений Періс – американський актор і модель Крістофер Сетлмайер, відомий під псевдонімом Кріс Зілка. Прізвище, яку він використовує для псевдоніма, належить його мамі, у якої є українські корені. “У мене дідусь з України, а бабуся з Польщі”, – неохоче коментує своє походження Кріс.

Фото elena_umrikhina_photo