Водій дублянської маршрутки відібрав у дитини-сироти пільгове посвідчення

385

Водій маршрутки №180а, яка курсує від вул.Зернової до Дублян, забрав у 15-річної дівчини-сироти Єдиний квиток на безоплатний проїзд. Інцидент трапився 16 березня близько 16:00.

Як розповів у коментарі ZAXID.NET начальник служби у справах дітей Львівської ОДА Володимир Лис, дитина при вході в автобус показала єдиний квиток водію, після чого він забрав у неї документ.

«О 16:00 год. до Служби у справах дітей Жовківської РДА звернулась мама-вихователька, оскільки у її вихованки водій маршрутного засобу №180а забрав документ на проїзд. Дитина приїхала додому і розповіла мамі-виховательці про ситуацію», – розповів він.

Володимир Лис уточнив, що дитину з автобуса водій не висаджував, а свої дії пояснив тим, що документ незабаром буде неактуальним. Грошей за проїзд у дівчини водій не вимагав.

«Водій сказав дитині, що незабаром має закінчитися термін дії квитка, і він дитині більше не потрібен», – зазначив Володимир Лис.

Водночас керівник департаменту дорожнього господарства, транспорту і зав’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло під час апаратної наради в облдержадміністрації повідомив, що після цього інциденту з приміськими перевізниками провели виховну роботу.

«Перевізникам доведено до відома, що діти-сироти мають право на безоплатний проїзд», – сказав він.

Керівник АТП-14631, яке обслуговує маршрут №180а, Андрій Дума зазначив ZAXID.NET, що про цю ситуацію йому нічого не відомо.

Додамо, що єдиний квиток для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дає право на безплатне відвідування кінотеатрів, виставок, музеїв, спортивних споруд, безплатний проїзд у громадському міському та приміському транспорті.