Сквер пам’яті Кузьми у Львові розпочнуть реалізовувати цьогоріч

Громадський простір «Місце щасливих людей» має з’явитися на площі Гасина (на розі вулиць Коперника та Стефаника).

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, цього року місто планує розпочати реалізацію проекту облаштування скверу пам’яті Андрія Кузьменка. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, повідомляє 032.ua.

За словами Юліана Чаплінського, обсяг робіт проекту такий, що його можна виконати ще цього року. Передбачається, що простір охоплюватиме кілька груп та зон, які виконуватимуть різні функції, зокрема тут мають облаштувати зону сцени, пішохідну та зону схилу, оснащену місцями для сидінь та інші.

Нагадаємо, восени 2015-го року місто провело всеукраїнський конкурс на найкращий проект облаштування скверу. Переможцем став дніпровський дизайнер, лауреат всесвітньовідомої дизайн-премії Red Dot Design Singapore Валерій Кузнєцов. У вересні 2016-го року батьки Андрія Кузьменка відмовилися від ідеї облаштування «Місця щасливих людей». Втім, міськрада продовжила працювати над сквером, підкреслюючи, що на якісну реалізацію таких масштабних проектів потрібно не менше кількох років.