У ЧАЕС та «зони відчуження» з’явився офіційний Instagram

249

Територія довкола об’єкту укриття та ЧАЕС — не лише гарне місце для зйомок чергового апокаліптичного фільму. У цьому можна переконатися тепер, переглянувши Instagram-профіль, присвячений повсякденню працівників станції.

Якщо досі уявлення про ЧАЕС за кордоном отримували із документальних фільмів та розповідей «сталкерів» та легальних чи нелегальних «туристів» до Прип’яті, відтепер будні працівників станції та об’єкту укриття довкола сумнозвісного четвертого енергоблоку можна побачити в Instagram.

Що являє собою Instagram-акаунт ЧАЕС

 

Тут можна побачити основні локації станції, людей, які працюють на об’єктах, дізнатися більше про повсякдення та роботу із дезактивації території, створення додаткових механізмів захисту від радіаційного забруднення та інші аспекти повсякдення Чорнобильської атомної електростанції. Історії з усіма подробицями публікуються на офіційному сайті (в тому числі — англійською мовою).

View this post on Instagram

Radioactivity ⚠️ ⠀⠀ Empty barrels are waiting for radioactive waste. ⠀⠀ Industrial Complex for Solid Radioactive Waste Management. __________________ ⠀⠀ Радіоактивність ⚠️ ⠀⠀ Пусті бочки чекають на радіоактивні відходи. ⠀⠀ Промисловий комплекс із поводження з твердими радіоактивними відходами. ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ #ChNPP #Chernobyl #Chornobyl #Czarnobyl #Tschernonyl #Chernobylzone #Pripyat #Prypiat #Radiation #ExclusionZone #Radioactive #Stalker #Industrial #Engeneering #Nuclear #Reactor #Fallout #Powerplant #Nikon #Ukraine #ЧАЭС #Чернобыль #Припять #ЧАЕС #Чорнобиль

A post shared by Chornobyl NPP (@chornobylnpp) on