Через Львів запустять ще один ІНТЕРСІТІ+ до Перемишля

«Укрзалізниця» опрацьовує можливість призначення другої пари поїздів сполученням Київ-Львів-Перемишль через Вінницю, Хмельницьку і Тернопільську області, повідомив учора на брифінгу міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, по ст. Вінниця та Хмельницький будуть забезпечені зручні пересадки на поїзди №233/234 Хмельницький-Лисичанськ (забезпечить стикування мешканцям Північного Донбасу, Харкова, Полтави на Перемишль), №69/70 Маріуполь-Львів (забезпечить стикування мешканцям Південного Донбасу, Дніпра, Запоріжжя, Черкас на Перемишль), інші поїзди в напрямку Миколаєва, Херсона, Одеси, Кишиніва.
Також, за словами Володимира Омеляна, з 11 червня 2017 року заплановано запуск нового сполучення між Україною і Польщею за маршрутом Ковель-Холм (з можливістю подовження маршруту по українській території до Луцька та Львова).

В даний час планується експлуатації однієї пари поїздів із подальшим збільшенням до 2-3 пар залежно від пасажиропотоку. На першому етапі проходження прикордонного та митного контролю заплановано по ст. Ягодин (Україна) та ст. Дорогуськ (Республіка Польща) з подальшою організацією проведення контрольних процедур під час руху поїзда.

Також з 1 серпня 2017 року планується новий маршрут Львів-Краків.

«До кінця року пасажиропотік Украна-ЄС залізничним транспоротом – не менше 100 000 пасажирів на місяць. Перемишль та Холм утворили хаби для подальшого сполучення з іншими містами Польщі та Європи»,

– заявив міністр інфраструктури.

Додавайте “Про Львів” у ваші джерела Google Новини