Не пропустіть: XVІІІ Всеукраїнський Різдвяний фестиваль “ВЕЛИКА КОЛЯДА”! (програма, відео)

«Якщо хор становлять усі присутні у храмі,
тоді земля наслідує небо»

Святкування Різдва Христового відіграє важливу роль у релігійно-духовному житті людини. Тому для збагачення духовно-культурного рівня мешканців та гостей міста Львова, збереження духовної спадщини та християнської Різдвяної традиції українського народу, щорічно відбувається фестиваль «Велика коляда».
Свою історію Різдвяний фестиваль «Велика коляда» веде з ювілейного 2000 року від Різдва Христового. 22 січня у Храмі Пресвятої Євхаристії спільно колядували хор національної і духовної пісні «Вірли» (художній керівник – Роман Борецький), Галицький камерний хор «Євшан» під орудою Богдана Генгала, ансамбль бандуристок «Чарівні струни» (художній керівник – Ірина Содомора), Молодіжний хор «Soli Deo» (мистецький керівник – Ірина Мельник). Після завершення дійства Коляда линула на площу перед храмом і творила різдвяну містерію зі свічечок у кучугурах снігу, запашного гарячого вина, в’язанок бубликів і пряників біля ватри…
Різдвяний фестиваль «Велика коляда» – це творчі зустрічі і співпраця митців, репертуарне збагачення, відкриття нових імен, суголосне возвеличення таїнства Різдва…

Програма XVIII різдвяного фестивалю “Велика коляда” закарпатська

Адреса: м. Львів, пл. Музейна, 3, храм Пресвятої Євхаристії
коли: 7-22 січня 2017 р. Б.

07 січня, субота, 12.00
Театр “Мета” (м. Львiв)
Керiвник – Зоряна Грегорiйчук

08 січня, неділя, 14.00
Хор учнiв ДМШ №3 (м. Львів)
Керiвник – Христина Бущак
Хор “Вiрую” храму свв. Ольги i Єлизавети (м. Львiв)
Керiвник – Христина Бущак
Народна академiчна хорова капела Нацiонального технiчного унiверситету України
“Київський полiтехнiчний iнститут” (м. Київ)
Керiвник – Руслан Бондар

09 січня, понеділок, 19.00
Студiя естрадного вокалу “Подих Весни” (м. Львiв)
Керiвник – Анна Кривута
Зразковий театр пiснi “Горличка” (м. Львiв)
Керiвник – Галина Равлiнко
Дитячий хор Бiбрської музичної школи
Керiвник – Олександра Леськiв
Камерний хор “Кристинопiль” Народного Дому м. Червоноград
Керiвник – Наталiя Зiнькiв

10 січня, вівторок, 19.00
Народний вокально-хореографічний ансамбль “Рушничок”
Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (м. Львiв)
Керiвники: Зоряна Лозовська, Любов Бабанкова
Хор “Холмщина” суспiльно-культурного товариства “Холмщина” (м. Львiв)
Керiвник – Любомир Корiнець
Народний камерний хор м. Пустомити
Керiвник – Мирон Дацко, концертмейстер – Надiя Дуць
Хор нацiональної i духовної пiснi “Вiрли” (м. Львiв)
Керiвник – Роман Борецький

11 січня, середа, 19.00
Дитячо-юнацький хор “Надiя” храму свв. Ольги та Єлизавети (м. Львiв)
Керiвник – Ольга Баглай, хормейстер – Ірина Мацейко
Народний жiночий хор “Горлиця” (м. Бібрка)
Керiвник – Лариса Хомутник
Хор “Сокiльничани” Народного дому с. Сокiльники
Керiвник – Марiя Мельник
Камерний хор “Soli Deo” Храму Пресвятої Євхаристії (м. Львiв)
Керiвник – Анастасiя Арбузова-Родич

12 січня, четвер, 19.00
Хор “Gloria” учнiв старших класiв ДМШ №8 (м. Львiв)
Керiвник – Свiтлана Карпович,
хормейстер – Орися Москва-Печарська, концертмейстер – Вiра Кульчицька
Народний ансамбль пiснi i танцю “Лемковина” (м. Львiв)
Керiвник – Юрiй Кондратенко
Вокальний гурт “Імпреза” (м. Луцьк)
Керiвник – Катерина Панасюк
Академiчний хор Нiжинського училища культури i мистецтв iм. Марiї Заньковецької
Керiвники – Любов Дорохiна, Ірина Могильна

13 січня, п’ятниця, 19.00
Хор храму Вознесiння Господнього (м. Львiв)
Керiвник – Оксана Штогрин
Народний вокальний ансамбль “Струмочок”
Львiвського вiддiлення УТОС (м. Львiв)
Керiвник – Оксана Мельничук
Чоловiчий камерний хор “Галицька фермата” (м. Львiв)
Керiвник – Любомир Корiнець
Народний аматорський ансамбль української народної пiснi “Мальви”
Рівненського заводу високовольтної апаратури
Керiвник – Станiслав Серпiнський

14 січня, субота, 14.00
Хор ДМШ №7 “Надiя” (м. Львiв)
Керiвники: Любов Кобилецька, Лiлiя Саламаха
концертмейстери: Зоряна Куземко, Христина Богун
Хор храму свв. апостолiв Петра i Павла (с. Комарно)
Керiвник – Роман Мачишин
Народний хоровий колектив “Хорова студiя “Струмочок”
Центру творчостi дiтей i молодi (м. Житомир)
Художнiй керівник – Олена Ващишина, керiвник хору – Олена Малiновська
Хор “Анастасiс” храму Успiння Пресвятої Богородицi (м. Дубляни)
Керiвник – Володимир Мазепа
Хоровий колектив “Мрiя” (м. Охтирка)
Керiвник – Лариса Крошка
Хор Львiвської духовної семiнарiї Святого Духа УГКЦ (м. Львiв)
Керiвник – Наталiя Капiтан

15 січня, неділя, 16.00
Гала-концерт дитячих та юнацьких колективів

16 січня, понеділок, 19.00
Юнацько-дитячий хор “Лелiя”
храму свв. апостолiв Петра i Павла УГКЦ (м. Новояворівськ)
Керiвник – Богдана Шаран
Вокальна група “Чорнобривцi”
Львiвського мистецького центру “Веселi черевички”
Керiвник – Василь Чучман, хормейстер – Ірина Кульчицька
Народна хорова капела “Заграва”
Львiвського обласного Будинку Вчителя
Керiвник – Ольга Куник
Хор “Дримба” (м. Львiв)
Керiвник – Олена Волчек

17 січня, вівторок, 19.00
Зразковий вокальний ансамбль “Намисто”
МПК iм. Гната Хоткевича (м. Львiв)
Керiвник – Марiя Сергiйчук
Зразковий дитячо-юнацький хор “Радуниця” (м. Львiв)
Керiвник – Наталiя Манько
хормейстери: Анастасiя Арбузова-Родич, Анастасiя Щирба
концертмейстер – Христина Лящишин
Народний хор “Ополяни” (с. Рясна-Руська)
Керiвник – Володимир Вiвчарик
Народна чоловiча хорова капела “Прометей”
ЛНУ iменi Івана Франка (м. Львiв)
Керiвник – Вiталiй Чмир,
концертмейстер – Олена Бондарець

19 січня, четвер, 19.00
Народний сiмейний ансамбль “Кожушки” (м. Жовква)
Керiвник – Богдан Кожушко
Студентський “Дiброва-хор”
Народної хорової капели “Дiброва” (м. Львiв)
Керiвник – Романна Гунько, хормейстер – Наталiя Ключинська,
хормейстер-концертмейстер – Вiктор Пилипишин
Олена Мацелюх – солiстка Будинку органної та камерної музики (м. Львiв)
Хор “Taizé-Lviv” Комiсiї у справах молодi ЛА УГКЦ (м. Львiв)
Керiвник – Анастасiя Щирба, партiя органу – Олена Мацелюх
Народна хорова капела студентiв “Gaudeamus”
НУ “Львiвська полiтехнiка” (м. Львiв)
Керiвник – Роман Мачишин

20 сiчня, п’ятниця, 19.00
Дитячий церковний хор “Аксiос”
Успiння Пресвятої Богородицi УПЦ КП (с. Жовтанці)
Керiвник – Марiя Дребот
Народна хорова капела “Галичани” (м. Львiв)
Керiвник – Алла Павлик
Вокальний ансамбль “Передзвiн”
Керiвник – Василь Долiшний
Мiшаний хор студентiв Львiвського музичного коледжу iм. С. Людкевича
Керiвник – Оксана Долiшна, концертмейстер – Романа Гаврилюк

21 січня, субота, 14.00
Дитячий фольклорний гурт “Орелi” та
Дитячий фольклорний гурт “Райгородок” (м. Київ)
Керiвники: Мирослава Вертюк, Сусанна Карпенко
Фольклорний ансамбль української пiснi i обряду “Ватра” (м. Мінськ)
Керiвник – Олександр Володченко
Народний камерний вокальний ансамбль “Аколада”
Народного Дому “Просвiта” НУ “Львiвська полiтехнiка” (м. Львiв)
Керiвник – Володимир Савицький, хормейстер – Алла Павлик
Хор “Свiтло Тихе”
храму свв. верховних апослолів Петра i Павла оо. Василiян (м. Дрогобич)
Керiвник – Оксана Хомик
Камерний хор “Eleos”
храму Св. Василiя Великого УГКЦ (м. Луцьк)
Керiвник – Богдана Андрущак
Народний чоловiчий хор “Орфей” НУ “Львівська політехніка” (м. Львiв)
Керiвник – Володимир Вiвчарик,
хормейстер – Алла Павлик, концертмейстер – Ірина Биць

22 січня, неділя, 17.00
Заключний гала-концерт фестивалю

Джерело: www.velykakoliada.lviv.ua

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on TwitterPin on Pinterest0Email this to someone

Comments

comments